Načítání obsahu...
Další služby

Další služby

S námi získáte zázemí 16 specialistů, kteří vytvoří Vaše marketingové oddělení.

Analýzy

Analýzy

Znáte pořekadlo "Dvakrát měř, jednou řež"? Pokud to myslíte s marketingem vážně a chcete vydělávat, analýzy jsou doslova světlem na cestě, díky kterým nikde zbytečně nezakopnete. Díky expertní webové analytice dokážeme odhalit, jak se návštěvníci na Vaší webové stránce chovají, odkud přicházejí a proč web opouští. Ale u webu to nekončí. Monitorujeme a analyzujeme také konkurenci, provádíme user testing, heatmapy a další užitečná testování. Na základě těchto analýz Vám poradíme, jak zvýšit návštěvnost a konverze.

Strategie

Strategie

Zajistíme veškeré aktivity marketingových strategií od analýzy konkurence, kreativní myšlenky kampaně až po výběr vhodných mediálních kanálů, nákup reklamního prostoru a reportingu. Strategii vždy tvoří tým expertů z různých oblastí, kteří dají hlavy dohromady a společně vymyslí kampaň a její nejefektivnější komunikační kanály.

Grafické studio

Grafické studio

Poutavá grafika už na první pohled zaujme Vaše zákazníky a odliší Vaši firmu od konkurence. V Ollero tvoříme kreativní grafické návrhy pomocí nejmodernějších trendů a technologií, které jsou nejen estetické, ale také funkční. Připravíme pro Vás poutavou grafiku pro Vše webové stránky či eshop, sociální sítě, letáky i další online i offline média.

Korporátní identita, DNA značky, brand...

Korporátní identita, DNA značky, brand...

Co stojí za úspěchem značek, jako je Kofola, Milka, Apple, Coca-Cola, Nivea? Všichni je známe a spojujeme je s kvalitou, dobrou chutí nebo příjemným zážitkem. I Vám pomůžeme budovat silný brand, který si lidé oblíbí a zapamatují. To nejdůležitější už máte – poctivé produkty nebo služby – ostatní nechte na nás.
Víme, jak důležité je DNA značky. Ještě než začneme tvořit vizuální podobu, vrhneme se na definování identity značky, tonality, osobnosti, emocí, které má zosobňovat a další prvky. Každý materiál, který pro Vás připravíme ve vizuální podobně jednotné korporátní identity, tak bude spojen s kompletním posláním a DNA Vaší značky. Vytvoří společně dokonalý celek, který bude perfektně reprezentovat Vaši firmu.

Foto a video

Foto a video

Potřebujete pomoci se super focením nebo menšími videi? Dnes je většina úspěchu založená na tom, že Váš web má kvalitní fotografie. Když je dokážete mít navíc autentické, jste mnohem blíž úspěchu než myslíte. A to ani nebudeme mluvit o tom, když krásné autentické fotky zkombinujete s videi. Jsme Vám k dispozici.

Programování, weby, e-shopy

Programování, weby, e-shopy

Máte své vize, nápady, ale chybí Vám k jejich realizaci tým? Nebo cítíte, že Vaše webové stránky či eshop potřebuje modernizovat, ale potřebujete radu a pomoc odborníka? Naše IT oddělení ve spolupráci s dalšími členy týmu Ollero na špičkové úrovni programuje podle zadání klientů aplikace, software, vytváří webové stránky a eshopy na míru. Máme za sebou desítky úspěšných projektů, programujeme s nejpokročilejšími programovými jazyky a všechny naše aplikace, webové stránky a eshopy fungují na největším cloudu Amazon Web Services.

HR marketing

HR marketing

Pryč jsou doby, kdy se o jedno místo ucházely desítky zaměstnanců. Zejména odborníků a specialistů je na našem pracovním trhu nedostatek. Pokud se chcete stát zaměstnavatelem snů, kterému budou chodit denně desítky životopisů, soustřeďte se na budování Vaší značky, moderní náborové řešení a kampaně. Pomůžeme Vám s tvorbou a zavedením firemní kultury, realizační strategií, kreativou inzerátů a nastavením motivačních programů. V digitálním prostředí umíme kampaně skvěle zacílit tak, aby oslovily potenciální zaměstnance, kteří mají pro Vás i Vaši firmu velký potenciál.

Spojujeme online s offlinem

Spojujeme online s offlinem

V Ollero věříme, že Vaše firma si zaslouží to nejlepší. Naším cílem je, aby reklamy a prezentace Vaší firmy přesahovaly digitální svět. Nechceme, abyste byli jednou z dalších firem, jejíž reklama na nás neustále bliká z monitorů, displayů a televizních obrazovek. Proč nedělat reklamu tak, aby si lidé spojili poslání Vaší značky třeba s přírodou, rodinou nebo odpočinkem? Najdeme pro Vás to nejlepší řešení, jak vybudovat silnou značku, kterou si lidé spojí s příjemnými zážitky.


Potkejme se na kávě

Naše asistentka vaří tu nejlepší kávu na světě. Přijďte se přesvědčit. První konzultaci u nás máte zdarma.

Nebo nám napište

Něco o Vás

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

O jaké služby máte zájem?

Chcete něco doplnit?

Vyplňte prosím pole text

Zaškrtněte prosím


Mohlo by Vás zajímat

PPC reklama
Srovnávače zboží
Optimalizace pro vyhledávače
Sociální sítě
Další služby
PPC reklama
PPC reklama
PPC reklama
PPC reklama

PPC reklama

PPC reklama přivede na Váš web větší návštěvnost, kterou proměníme ve Vaše zákazníky. Tvoříme kampaně, které vydělávají.

Srovnávače zbožíSrovnávače zbožíSrovnávače zboží

Srovnávače zboží

Postaráme se o srovnávače zboží, které Vašemu eshopu umožní zvýšení obratu a dosažení vyšší míry konverze.

Optimalizace pro vyhledávačeOptimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Díky našemu SEO získáte kvalitní hodnocení, stránka se dostane na lepší pozice a vyšlape Vám cestičku k novým zákazníkům.

Sociální sítěSociální sítěSociální sítě

Sociální sítě

Dělejte marketing tam, kde jsou Vaši zákazníci. Díky sociálním sítím máte možnost efektivně budovat vztahy se svou komunitou.

Další službyDalší službyDalší služby

Další služby

Zajistíme Vám kompletní servis. Od analýz a strategií, přes fotografování, až po budování silné firemní značky nebo programování.