Načítání obsahu...
Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Vyhledavače nemají šanci. Postaráme se o Vaše přední pozice.

Co Vám to přinese

Veškerou práci provádíme s jediným cílem – přivést na Váš web nové návštěvníky s vysokým konverzním potenciálem. Výsledkem naší práce je nárůst KPI z organického vyhledávání.
Díky naší Optimalizaci pro vyhledávače získáte kvalitní hodnocení, stránka se při vyhledávání dostane na lepší pozice a vyšlape Vám cestičku k novým potenciálním zákazníkům.
Optimalizace pro vyhledávačeOptimalizace pro vyhledávače

Proč s námi

Optimalizujeme efektivně

Naše optimalizace má reálné výsledky. Během půl roku dojde k navýšení organické návštěvnosti minimálně o 30 %, konverzní poměr při tom přinejhorším zůstává stejný.  To znamená do půl roku minimálně o třetinu víc objednávek z vyhledávačů.

Víme, že každý trh je jiný, a proto si před optimalizací vždy provedeme důkladnou analýzu. S námi máte jistotu, že se na Váš web dostávají uživatelé, kteří chtějí vaše služby.

Víc než "jen" optimalizace pro vyhledávače

Jdeme mnohem dál, než jen k sepsání titulků a popisků. Mimo jiné vytváříme texty atraktivní pro uživatele i vyhledávače, řešíme konverznost, využíváme LSI analýzy a budujeme kvalitní zpětné odkazy.

Odhalíme i nejmenší technický problém na Vašem webu. Pomůžeme vám odstranit vše, co by znamenalo nižší pozice ve vyhledávačích nebo horší uživatelskou zkušenost.

Dle zaměření klienta monitorujeme i stovky klíčových slov. Vše, co je pro Vás zajímavé, na to my optimalizujeme. Bez zbytečných kompromisů.

SEO od Ollero přináší dlouhodobé výsledky

Vytváříme dlouhodobou strategii, díky čemuž máte jistotu trvalého růstu.

Dodržujeme zásady Google i Seznamu. Všechny naše techniky jsou tzv. white-hat. Máte jistotu, že budete z optimalizace těžit po mnoho let, zatímco méně etická konkurence bude penalizovaná.

Jsme vždy o krok napřed

Máme přístup k jedné z největších databází zpětných odkazů na světě.

Důkladně sledujeme všechny novinky v oblasti vyhledávačů a optimalizace a všechny tyto znalosti využíváme ve prospěch našich klientů.

Optimalizace je pro nás víc než práce. U nás máte jistotu, že jste v rukách experta zapáleného pro SEO!

Jak pracujeme a co budeme dělat?

Pracujeme na tom, aby se Vaše webové stránky či eshop co nejvíce líbily internetovým vyhledavačům a byly srozumitelné.
V rámci samotné optimalizace začínáme od základních technik, jako je vylepšení vnitřního prolinkování, vytváření textů a meta tagů.
Samozřejmostí je i linkbuilding s důrazem na White Hat a nulovou hrozbu penalizace ze strany vyhledavačů a jejich algoritmů.
Upravíme obsah Vašich stránek, vytvoříme kvalitní zpětné odkazy a pro maximální podporu vytvoříme podle Vašeho přání také PR články, blog, diskuze a další.
Pokračujeme pokročilejšími metodami, jako jsou strukturovaná data, a v neposlední řadě vytváříme tematické celky a upravujeme obsah na základě latentněsémantické analýzy webů v SERPu.

Potkejme se na kávě

Naše asistentka vaří tu nejlepší kávu na světě. Přijďte se přesvědčit. První konzultaci u nás máte zdarma.

Nebo nám napište

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Zaškrtněte prosím


Mohlo by Vás zajímat

PPC reklama
Srovnávače zboží
Optimalizace pro vyhledávače
Sociální sítě
Další služby
PPC reklama
PPC reklama
PPC reklama
PPC reklama

PPC reklama

PPC reklama přivede na Váš web větší návštěvnost, kterou proměníme ve Vaše zákazníky. Tvoříme kampaně, které vydělávají.

Srovnávače zbožíSrovnávače zbožíSrovnávače zboží

Srovnávače zboží

Postaráme se o srovnávače zboží, které Vašemu eshopu umožní zvýšení obratu a dosažení vyšší míry konverze.

Optimalizace pro vyhledávačeOptimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Díky našemu SEO získáte kvalitní hodnocení, stránka se dostane na lepší pozice a vyšlape Vám cestičku k novým zákazníkům.

Sociální sítěSociální sítěSociální sítě

Sociální sítě

Dělejte marketing tam, kde jsou Vaši zákazníci. Díky sociálním sítím máte možnost efektivně budovat vztahy se svou komunitou.

Další službyDalší službyDalší služby

Další služby

Zajistíme Vám kompletní servis. Od analýz a strategií, přes fotografování, až po budování silné firemní značky nebo programování.